Kurumsal

Kurumsal (5)

SEC-LINE Temizlik İlaçlama Sağlık Ltd. Şti. Olarak

SEC-LINE Temizlik, 1999 yılında kurulmuş olup,temizlik, ilaçlama ve sağlık hizmetleri departmanında, bugün Türkiye'nin en önde gelen firmaları arasındadır. İlk kurulduğu gün ki gibi heyecanını sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissedercesine hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup,  değişimi yöneten şirketler arasındadır.
SEC-LINE Temizlik, yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz,  vizyonumuz ve misyonumuz SEC-LINE'nın yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olacaktır.

SEC-LINE Temizlik, yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer hep birlikte büyük adımlar atacağımıza dair inancımızı güçlendiriyor.  Değişen dünyada 'sorumluluk ve tutku' SEC-LINE'nın faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ortak noktalar olarak yeni yüzyıla taşınacaktır.
Günümüz Türkiye'sinde emin adımlarla çok hızlı bir şekilde büyümekte, batı kültürünün iş disiplini ve ahlakı, doğu kültürünün esnekliğinde ve sıcaklığına sahiptir. Bugüne kadar elde etmiş olduğu birikimi, sorumluluğu çerçevesinde müşterilerine aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir.
Hiçbir zaman bulunduğu durumla yetinmeyen, sürekli değişimi hedefleyerek Temizlik, İLaçlama ve Sağlık Hizmetleri alanında duyarlı bir gelişim strateji çizen ve kendini sorgulayan SEC-LINE, başarısını genç, dinamik ve deneyimli çalışanlarına borçludur.

Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı, misyonumuzu,  tüm bunları yapma tarzımızı kısacası kendi kültürümüzü zihinlere taşır, varlığımızın kalıcı olması için çalışırız.
SEC-LINE Temizlik, bu yüzden açık ve etkin iletişime çok önem vermektedir.

Vizyonumuz


SEC-LINE Temizlik, Daha temiz, daha güzel bir gelecek için; ''TEMİZ TÜRKİYE'' sloganıyla çalışmalarını sürdüren Temizlik şirketimiz, yılların getirdiği güvenle halkımızın ve kuruluşlarımızın temizlik gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmektedir. Prensip olarak kalplerdeki temiz duyguları kazanmak hedefiyle, yıllardır SEC-LINE Temizlik Sektörün'de güvenle markalaşmasını sağlayan firmamız, siz müşterilerimiz için daha iyiyi ve daha güzeli sağlamak için her geçen gün kendini geliştirmektedir. İlkelerine bağlılığı ve temiz duygularıyla firmamız SEC-LINE Temizlik dün,bu gün ve yarınlarımızı temizlemeye devam edecek.Misyonumuz


SEC-LINE Temizlik, olarak insanların yaşamlarını daha güvenilir, daha temiz, daha kolay, daha iyi, daha güzel kılan lider bir firma olmak.
Dünyada sürekli yenilenen güvenlik stratejilerinin, insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı olarak ve toplam kalite anlayışının hakim olduğu bir temizlik kavramı öne çıkarılarak Temizlik, İlaçlama ve Sağlık eğitimi vermek, işletmelerin Temizlik personeli ihtiyaçlarını temin ederek, kuruluşların kuruluş sebepleri olan gerçek faaliyetlerini yapabilmelerine olanak sağlamak, etkin, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti

 •     Sürdürülebilir gelişme ve sosyal sorumluluk için varız.
 •     Açık ve etkin iletişime inanıyoruz.
 •     Müşteri odaklıyız.
 •     Kalitede mükemmeli hedefleriz.
 •     Yenilikçiyiz.
 •     Değişime kucak açarız.
 •     Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz.
 •     Katılıma açık büyük bir şirket geleneğimizi sürdürüyoruz.

Eğitimli Ve Uzman Kadrosuyla Sektöründe Güvenilirliği İlke Edinen SEC-LINE Temizlik;

 1. Kaliteli Hizmetin, İşinde Uzman Bir Kadronun Uyum İçerisinde Çalışmasının Bir Sonucu Olduğunun Bilincinde Olarak,
 2. Yasalar Çerçevesinde Koşulsuz Müşteri Memnuniyetinin Gerekliliğine İnanarak
 3. Kalite Sistemini Sürekli İyileştirmeyi
 4. Kesintisiz Ve Güvenilir Hizmet Vermeyi
 5. Müşteri Mülkiyetine Ve Özeline Saygılı Olmayı İlke Edinerek Sürekli Gelişime Açık Bir Anlayışla Sektöründe "Öncü Ve Örnek" Olmayı Amaç Edinmiştir.
 • İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak.
 • Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,
 • Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek.
 • Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak.
 • Çevre Yönetim Sistemleri standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamak.
 • Çevreye ve İnsanlara saygılı olmak, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi veli nimetimiz olarak kabul etmek.

Firmamızın çevre politikasıdır.