Hakkımızda

SEC-LINE Temizlik İlaçlama Sağlık Ltd. Şti. Olarak

SEC-LINE Temizlik, 1999 yılında kurulmuş olup,temizlik, ilaçlama ve sağlık hizmetleri departmanında, bugün Türkiye'nin en önde gelen firmaları arasındadır. İlk kurulduğu gün ki gibi heyecanını sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissedercesine hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup,  değişimi yöneten şirketler arasındadır.
SEC-LINE Temizlik, yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz,  vizyonumuz ve misyonumuz SEC-LINE'nın yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olacaktır.

SEC-LINE Temizlik, yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer hep birlikte büyük adımlar atacağımıza dair inancımızı güçlendiriyor.  Değişen dünyada 'sorumluluk ve tutku' SEC-LINE'nın faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ortak noktalar olarak yeni yüzyıla taşınacaktır.
Günümüz Türkiye'sinde emin adımlarla çok hızlı bir şekilde büyümekte, batı kültürünün iş disiplini ve ahlakı, doğu kültürünün esnekliğinde ve sıcaklığına sahiptir. Bugüne kadar elde etmiş olduğu birikimi, sorumluluğu çerçevesinde müşterilerine aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir.
Hiçbir zaman bulunduğu durumla yetinmeyen, sürekli değişimi hedefleyerek Temizlik, İLaçlama ve Sağlık Hizmetleri alanında duyarlı bir gelişim strateji çizen ve kendini sorgulayan SEC-LINE, başarısını genç, dinamik ve deneyimli çalışanlarına borçludur.

Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı, misyonumuzu,  tüm bunları yapma tarzımızı kısacası kendi kültürümüzü zihinlere taşır, varlığımızın kalıcı olması için çalışırız.
SEC-LINE Temizlik, bu yüzden açık ve etkin iletişime çok önem vermektedir.