Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz (15)

alisveris avm temizligi

Çalışma Alanları;

 • Alışveriş Merkezleri
 • Plazalar
 • İş Merkezleri
 • AVM

Sürekli ziyaret ettiğimiz iş ve Alışveriş Merkezleri günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması profesyonel eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet şirketimizin konusunda eğitimli profesyonel bir ekiple gerçekleştirilir. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği günlük, haftalık, aylık sabahları veya akşam part-time olarak planlamakta ve gerçekleştirmektedir. SEC-LINE Temizlik olarak sizlere, hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz. Günlük yaşanılan mekanların temizliği hakkında bütün sorunlarınızı bizle paylaşabilirsiniz. Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere gereken her türlü konuda yardımcı olacaktır.

Sunduğu hizmet ve yaptığı işlerle müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak için çalışacaktır.

Organizasyon ve faaliyetlerde bilgi paylaşımını ve katılımı sağlayacak, sisteme dayalı çalışma düzeni yerleştirecektir.

Çalışanları işleri ile asgari yeterliliklerini ve gelişmelerini sağlamak için yeterli desteği verecektir.

Sürekli gelişme ve iyileşmeyi şirket felsefesi olarak kabul edecek ve uygulayacaktır.

hastane temizligi

SEC-LINE Temizlik; Eğitilmiş profesyonel temizlik personeli ile hijyen koşullarına uygun, insan sağlığına önem veren bir anlayış ile hastanelerin genel temizliğini büyük bir itina ile gerçekleştirmektedir. İnsan sağlığına ve prestijlerine önem veren SEC-LINE Temizlik; hastane temizliğinde ISO 9001 standartlarına uygun temizlik anlayışı ile devam etmektedir.

Hastanelerin tüm idari personel odaları, doktor odaları, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, toplantı salonu, zemin cilalama, halı, mutfak, yemekhane, balkon, merdivenler, tuvalet, iç ve dış çevrelerin hijyenik temizliği; çöp ve tıbbi atık atma hizmetlerini vermektedir.

okul temizligi

Çalışma Alanları;

 • Kreş (Ana Okulu)
 • İlköğretim Okulları
 • Ortaöğretim Okulları
 • Üniversiteler
 • Yurtlar

Göz bebeğimiz çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerini yapmaları için göndermiş olduğumuz eğitim kurumlarının temiz ve hijyenin sağlanmış olmasını istemek en tabii bir insanlık hakkı olduğunu düşünerek geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en uygun sağlıklı ortamlarda okumaları için zemin hazırlamak SEC-LINE Temizlik işidir.

Sunduğu hizmet ve yaptığı işlerle müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak için çalışacaktır.

otel temizligi

Çalışma Alanları;

 • Genel Alanlar
 • Laundry
 • Stwerting
 • Odalar

Otel Temizliği [House Keeping] Departmanın Önemi ve Sorumlulukları:

House Keeping Departmanı genel olarak otelin odalarının temizliği, bakımı ve misafirlere hazırlanmasından, genel alanların temizlik, bakım ve intizamından ayrıca tüm çamaşırhane faaliyetlerinden sorumlu bir departmandır. Bütün bu işlerin düzgün bir şekilde yapılması ve misafir memnuniyeti sağlayabilmek için öncelikler ön büro ve teknik servis olmakla birlikte tüm diğer departmanlar ile sıkı bir işbirliği yapması gerekmektedir. Misafir memnuniyeti açısından temizlik ve hijyen gibi çok önemli servisleri sürekli üst seviyede sunmak ve maliyetleri de çok yüksek olan bu işlevlerin maliyetlerini de kontrol etmek ve planlamak işletmelerin karlılığı açısından da çok önemlidir. Çünkü otellerde kullanılan mefruşat, yatak, mobilya vb. maliyetleri yüksek gruplardır ve kullanım ömürlerinin uzaması açısından bakım ve muhafazası çok önemlidir.
Otel Temizliği [House Keeping] Departmanı Çalışma Alanları:

 • Misafir, Yatak odaların temizliği, hazırlığı, düzeni
 • Oda, koridorların temizliği, bakımı, düzeni
 • Genel alanların temizliği, bakımı, düzeni
 • Oda ve genel mekanların teknik eksiklikleri ve arızaları tespit edip teknik servise yazılı olarak bildirmek ve yapılması için teknik servisle işbirliği yapmak
 • Temiz malzeme misafir ve personel kıyafetleri için çamaşırhaneyi yönlendirip organize etmek
 • Restoran, Misafir temizliği
 • Havuz, otopark, ortak misafir kullanım alanları

villa temizligi

SEC-LINE Temizlik; Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa gibi tüm mekanlarınız müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda üst düzeyde temizlik hizmeti vermekteyiz.

SEC-LINE Temizlik; Villa temizliğinde genel olarak şu hizmetleri vermektedir: Fayans, kalebodur,i mermer ve zeminlerde bulunan lekeler kimyasal ilaçlar ile temizlenmektedir. Lavabo, wc, duşakabin, jakuzi vb.. yerler gerekli kimyasallar ile dezenfekte edilmektedir. Mutfak dolapları ve ahşap alanlar ahşap koruyucu kimyasallar ile temizlenmektedir. Cam, kapı, pimapenler, balkon, süpürgelikler gerekli ekipmanlarla dezenfekte edilmektedir.

SEC-LINE Temizlik; Verdiği villa temizliği hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

fabrika temizligi

Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamaları da değişiklik gösterebilmektedir. Fabrika temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmet detayları şöyledir:
Çalışma Alanları;

 • Camların silinmesi,
 • Duvarların silinmesi,
 • Mobilyaların tozunun alınması,
 • Çöplerin toplanması,
 • Lavabo ve tuvaletlerin temizlikleri,
 • Merdiven ve asansör temizliği,
 • Zemin temizliği.

Fabrika temizlik hizmetimiz : Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.

SEC-LINE Temizlik firması size her koşulda hizmet vermeye hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler mevcuttur. Evlere, işyerlerine, dairelere, binalara, fabrikalara, ofislere, restaurantlara, yemekhanelere, sağlık işletmelerine, dershanelere, otellere, üretim alanı veya depolara her zaman, her yere aynı titizlikle hizmet veriyoruz.

Fabrika temizliği konusunda ihtiyacınız olan temizlik personelinin temini konusunda bize ulaşabilir, bordrolama hizmetimizi talep edebilirsiniz.

buro ofis is yeri temizligi

Büro, ofis ve ofis şeklinde düzenlenmiş iş hanlarında ofis temizliği için genel temizlik sorunları temizlik şirketleri tarafından çözülmektedir. Amacımız ofislere ve ofis temizliğine kalıcı ve ucuz çözümler üretmek olacaktır.
Çalışma Alanları;

 • Ofis genel temizliği
 • WC banyo temizliği
 • Bilgisayar temizliği
 • Süpürme
 • Çöp toplama
 • Cam ve dış cephe cam temizliği
 • Ofis dezenfekte edilmesi

sert zemin temizligi

Zemin temizliğinizde en son teknolojik özelliklere sahip temizlik makineler kullanmaktayız. Zemin temizliğini ve hijyenini sağlamak bizim işimizdir. Zeminleri sadece temizlemez aynı zamanda üzerinde gezinirken yerden kalkan tozların mikrop oluşturarak bizlere zarar veren mikropların yok edilmesini de sağlayarak hijyen olmasını sağlamış oluruz.

Zemin temizliği sadece görünen lekelerin veya kirlerin çıkarılması değil aynı zamanda zeminin hijyenik olması da önemlidir. Kullandığımız teknoloji ve temizlik malzemeleri tam anlamıyla kir ve mikroorganizma düşmanıdır.

SEC-LINE Temizlik firması sektörde bir numaralı marka olmak ve güvenirliliğini artırmak için büyük çaba göstermektedir. Bu çabaların getirilerini de bir temizlik firması için paha biçilmez olan müşteri memnuniyeti ve güvenle karşılığını aldık. Artık işimizin daha zor olduğunu biliyoruz. Sizlerin güveninize layık olamaya çalışmaktayız.

insaat sonrasi temizligi

İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından hiçbir iz kalmaz. İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir. SEC-LINE Temizlik sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar

İşyerinizde, ofisinizde, apartmanınızda veya evinizde yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız is, kir içinde etiket, bant, alçı artıkları fayanslarınız, alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerekiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin. Vatan Temizlik siz değerli müşterilerimize bu konuda da tecrübeli profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir .

dis cepe ve cam silimi temizligi

Çalışma Alanları;

 • Her çeşit cam temizliği,
 • Camdan yapılmış çatıların temizliği,
 • Metropol ve yüksek binaların temizliği.

Bütün bu temizlikler öncesi cam temizleme deneyimli uzmanlarımız yerinde incele yapar. Camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz. Sizlere en temiz, en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz.

SEC-LINE Temizlik dış cephe temizliklerinde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Dış cephelerin yüzeyleri ne olursa olsun temizlik konusunda her hangi bir şey değişmez. Yaptığımız çalışmalarımız sizlerin dış cephelerinizin tamamını temizler ve ne aralıklarda temizlik yapmanız gerektiği hakkında da isterseniz yapacağımız anlaşmayla sürekli kılınır. Ve periyodik olarak dış cepheleriniz aksamadan temizliğe kavuşmuş olur. Özellikle camların temizliği konusunda kullandığımız malzemeler son derece etkili ve herhangi bir iz bırakma söz konusu olmaz.

ilaclama hizmetleri

Haşereler her yerde, her zaman ve her koşulda yaşarlar ve bulunurlar. Tüm haşereler seri bir şekilde ürer, hastalık taşıyıcı böcek ve haşereler işyerimizde evimizde sağlığımızı tehdit eden en dominantıdır ve istenmeyen organizmalardır. Böcek ve haşereler insanda tiksinti duyulma özelliğinden dolayı psikolojik etkilerinin yanı sıra özellikle tifo, tifüs, s arılık, veba gibi hastalıkların yayılmasına, böcek ısırığı, kasıntı, deride dökülme ağrı gibi fiziksel şikâyetlere neden olur. İlaçlama sayesinde hem hastalık yayan bu canlılardan kurtulmuş oluruz, hem de kendimizin çalışanlarımız ve ailemizin sağlığını teminat altına almış oluruz. Bayer, Aventis, Raid ürünleri kullanılmaktadır.

İlaçlama : İlaçlama için bizi arayın ve garantili ilaçlama da kesin sonuca ulaşın. Böcek ilaçlama da evinizde veya iş yerinizde nerede olursanız olsun haşerelerin kesin çözümünü sizlere sunuyoruz. İlaçlama kadar ciddiyet ve dikkat isteyen çok az iş vardır.Bu sorumluluğun farkındayız ve ona göre garantili ilaçlama yapıyoruz. Yanlış ilaçlama yüzünden yüzlerce kişi zehirlenme vakaları yaşamaktadır. Bilirkişi olarak haşerelerin nerelerde olduğu ve hangi haşereye karşı ne tür bir ilaç kullanacağımızı ve bunların ne zaman ve nasıl kullanılacağını çok iyi biliyoruz.
Sağlığınıza Önem Veren SEC-LINE Temizlik;

 • Sağlık Bakanlığının onayı olmayan ilaçları kesinlikle kullanmamaktadır.
 • Mekanın özelliklerine ve ilaçlama yapılacak türe göre her birine özgü yöntemler ile uzman ekibimiz tarafından garantili olarak ilaçlama hizmetleri verilmektedir.
 • Bahçe ve dış mekanlarda kullanılan ilaçlarımız özellikle başta kene olmak üzere tüm bahçe bitkileri haşere ve böceklerine karşılı tam etkilidir. Sulama ve yağmur ile etkisini yitirmemektedir. Kesinlikle insan ve hayvan sağlığına zararı bulunmamakla birlikte " 1 Sene " Süre ile etkisini kaybetmemektedir.
 • Dileyen müşterilerimize ilaçlama sonrası detaylı temizlik hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Yukarıda sıraladığımız bu tür hizmetler ve daha birçok avantaj ile birlikte iyi bir ilaçlama ve temizlik hizmeti için bizi aramakta acele edin.

mermer cilalama

SEC-LINE Temizlik hizmetlerimizden biri de Mermer cilalamadır. Özellikle iş yerlerinin, binaların ve iş hanlarında kullanılan ve sıkça mermerlerin yıprandığı alanların temizliğinde uzman olduğumuzu ve cilalanan mermerlerin hijyen bakımından ve görünümü açısından son derece başarılı olduğumuzu söylemeliyiz.

Mermer cilalama da kullandığımız malzemeler mermerlerin yapısını bozmaz aksine onların dış etkenlerden zarar görmesini engeller ve daha geç bozulmasını sağlayıp ömrünü uzatır.

Mermerlerin cilalanması önemlidir. Çünkü dış etkenlere çok fazla maruz kalıp yıpranırlar.Yıpranmalarını engellemek ve canlı görünümlerini kazanmaları için mermerlerin bakıma yani cilalanmaya ihtiyaçları vardır.

duvar silimi

Duvar temizliğinde kullanılacak kimyasallar duvar yüzeyinin türü ve kirine göre özenle seçilir. Duvarlarda badana boya mevcutsa sadece tozu alınarak temizliği yapılır. Aşağıda duvar temizliği konusunda kısa açıklamalarımızı bulabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.
Boyalı duvarlarda temizlik;

 • Boyanın türüne göre iki farklı temizlik uygulaması yapılır.

Su bazlı boyalar;

 • Yıkanabilir ve ıslak bezle silinebilir.

Yağlı boyalar;

 • Dayanıklı bir kaplama maddesidir.
 • Yıkanabilir ve ıslak silinebilir.

Duvar kağıdı kaplamaları;

 • Duvar kağıdı kaplı duvarlar tozu alınır ve çok az nemli bezle lekeleri alınır.

Seramik duvarlar;

 • Dayanıklı kaplama türlerindendir,
 • Yıkanabilir ve kuvvetli alkali içeren deterjanlar ile temizlenir.

Ahşap (Lambri) Duvarlar;

 • Sudan ve nemden kolay etkilenirler. Sadece kuru tozu alınır.

Yağlı boyalı duvarların temizliği;

 • Dayanıklı bir kaplama maddesidir.
 • Yıkanabilir ve ıslak silinebilir.
 • Yağlı boyalı duvarların temizlik detayları konusunda yukarıdaki linki tıklayınız.

endustriyel temizlik

Fabrika, imalathane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri, bakımı makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamına hazırlanır, çalışma ortamlarının temizliği iş verimliliğini artırdığı ve iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. SEC-LINE Temizlik olarak sizlere bu hizmeti sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

Endüstriyel temizlik için yeterli alt yapı ve ekipmanlara haiz olup endüstriyel temizlikte başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Endüstriyel temizlik için gereken kaliteli malzemeler ve bu malzemeleri doğru bir şekilde kullanan profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız. Uzun zamandır sadece endüstriyel temizlik ile ilgilenen ve bu konuda en iyi sonuçları alan ekiplerimiz yaptıkları çalışmalarıyla tercih ediliyor.

gemi ve yat temizligi

Gemi temizliği, yat temizliği ve tekne temizliklerinde en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi, yat ve tekneler için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız. Yapılan çalışmalar sonrasında tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik bir ortam olacağına dair garanti veririz. Kullandığımız malzemeler, hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.